Hasta Bakımı Hizmetimiz

hasta bakımı ankara

Hasta Bakıcısı

Ailenizden biri, anne, babanız hasta olduğu zaman evde uzun süren tedavilerinde yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı zamanda hasta bakıcısı hastaların bakımı ile alakalı hastaların tüm bakımından sorumlu olan kişilerden sorumlu kişilerdir. Bununla birlikte hasta bakıcılar, günlük, haftalık, gündüzlü, yatılı olabilmektedir, bu tamamen sizlerin isteğine ve taleplerine farklı olarak cevap verir.  Hastaların durumuna göre yapılacak işler farklılık gösterebilmektedir.

Hasta bakıcısı evde tedavi süreci süren hastaların yemeğinin yapılması, tuvalet ve lavabo işlerinin halledilmesi, hijyeninin ve bakımının sağlanması gibi pek çok durum yapılır. Bunun yanında tamamen sizin taleplerinize göre evin temizliği yapılması, ev yemeğinin yapılması gibi durumlarla da ilgilenebilirler. Hastalara hastalığının farklılığına göre tedavi süreci uygulanabilmektedir. Bununla birlikte yatalak hasta bakıcı fiyatları veya yarı yatalak olan hastaların bakımı ücretlerinde farklılık gösterir.

Profesyonel Hasta Bakıcı

Profesyonel bir hasta bakıcı hastaların pansumanları, ilaçlarının takibi, fizik tedavi süreci, öz bakımının sağlanması, banyo yaptırılması, serum takmak, iğne vurmak, bez değişimi, tırnakların kesilmesi, tansiyon, şeker ve ateş ölçümü, aspire yapma, diyet listesinin takibi, tekerlekli sandalyeye bindirilmesi ve gezdirilmesi gibi pek çok durum sağlanır. Tüm bu hizmetler konusunda profesyonel hasta bakıcısı hastalara nazik davranır ve tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında güler yüzle hizmet verir.

Evde yaşlı bakımı yaşlı hastalara bakılması veya hasta bakıcısı her yaştan olabilir. Engeli olma durumu veya hastalığı fark etmeden profesyonel hasta bakıcısı hizmeti alabilirsiniz. Hasta bakıcısı hız gerektiren bir iştir ve hastaların birden çok işinin görülmesi için hasta bakıcı hızlı ama dikkatli olmalıdır. Bununla birlikte sabırlı olması önemlidir ve özellikle anlama zorluğu olan hastaların bakımı daha zor olduğu için sabır önemlidir.

Ankara Hasta Bakıcısı

Bazı hastalar yatalak veya engelli olabilir, bu noktada hastaların kaldırılması, engelli arabasına bindirilmesi için güçlü ve kuvvetli birisinin olması gerekir. Bununla birlikte düzenli ilaç gibi tedavileri kesinlikle unutmaması ve hastanın sağlığını tehlikeye atmamalıdır.

Bu noktada bizlerden hizmet alabilir ve Ankara hasta bakıcısı konusunda hizmet alabilirsiniz. Hastası olup yeterli bilgi ve fiziki beceriye sahip olamayanlar, sürekli iş hayatında olan kişiler yakınlarına sağladığı hasta bakıcısı hizmetleri ile beraber rahat bir nefes alabilecekler.

Hasta Bakıcı Ankara

Hasta bakıcı Ankara bölgesinde rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte Alzheimer, Demans gibi zorlu hastalık süreçlerinden geçen aileler ve hastalar aynı zamanda diyabet, hipertansiyon gibi takip edilmesi gereken hastalar ve düzenli takip gerektiren hastalar konusunda sürekli hizmet alabilirsiniz. İster günlük ister devamlı olarak veya yatılı olarak hasta bakıcısı hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabileceksiniz.

Hastası olup hastalara vakit ayıramayacak bireyler bizlerden bilgi alabilir ve en güvenilir ve en profesyonel hasta bakıcı hizmetlerinden istedikleri zaman yararlanabilirler. Bu durumda bizlerle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.